Окупанти залякують жителів ТОТ "зеками"
З метою тримання суспільства у страху російська окупаційна влада цілеспрямовано загострює криміногенну обстановку на тимчасово окупованих територіях. Для цього використовуються спеціально підготовлені групи провокаторів, які сформовані здебільшого з осіб, які мають кримінальне минуле.
Про це у соцмережах повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.
За її словами, у такий спосіб окупанти умисно провокують збільшення кількості випадків гострих конфліктів у громадських місцях, які переростають у жорстоке побиття громадян незгодних з російським окупаційним режимом.
"Прикметно, що так звані "слідчі органи" в рамках розслідувань конфліктних ситуацій, приймають рішення виключно на користь проросійських провокаторів. Зокрема, більшість масових бійок “слідчими” класифіковані як такі, що не мають складу злочину, а винних російських провокаторів не можна притягнути до кримінальної відповідальності", - написала Маляр.
Вона додала, що російська федерація завжди використовує криміналітет у політичних цілях. У 2014-2015 вони завозили і до України своїх "крадіїв у законі" для розхитування та дестабілізації ситуації.
Ганна Маляр вважає, що у нестабільній внутрішній обстановці росіянам простіше реалізовувати свої злочинні наміри. Отже, якщо вони завозять своїх злочинців на тимчасово окуповані території, значить не так в них там все просто.
Нагадаємо, у “лнр” посилилися перевірки цивільного населення.
- 732 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4772
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4239
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2616
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2133


Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
