Спортсменка з Луганщини завоювала 4 “золота” на Кубку світу з паверліфтингу

За підсумками виступів на Кубку світу з паверліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що нещодавно завершився в Тбілісі, спортсменка з Попасної Наталія Олійник виборола чотири золотих медалі.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

Наталія посіла перші місця в особистому заліку, категорія 86 кг + (встановила рекорд Європи - 143 кг); у командних змаганнях; у категорії “абсолют” та у категорії “мікс” (жінки та чоловіки).

Всього парапаверліфтери України на Кубку світу вибороли 14 золотих медалей, 7 – срібних, 4 – бронзових та 3 золоті медалі командних змагань.

Довідково: Наталія Олійник займається паверліфтингом під керівництвом тренера Андрія Івженка в Луганській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю. Вона є членкинею збірної області з видів спорту Луганського регіонального центру «Інваспорт», срібною призеркою Паралімпійських ігор у 2021 році, багаторазовою призеркою Кубків світу та Європи.

Нагадаємо, першу золоту медаль Кубка світу з паверліфтингу Наталія Олійник виборола 1 травня.