Викрили двох податківців-колаборантів з Луганщини
СБУ зібрала доказову базу щодо окупаційних «податківців», які примушують бізнес співпрацювати з країною-агресором, перереєстровувати підприємства за російським законодавством, сплачувати податки, аби «законно» провадити діяльність на Луганщині.
Про це повідомила пресслужба 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Один із колаборантів – колишній співробітник одного з підрозділів ГУ ДПС у Луганській області, який перейшов на бік ворога. Наразі він обіймає посаду «заместителя начальника объединенной государственной налоговой инспекции – начальника Марковского отделения Беловодской объединенной налоговой инспекции государственного комитета налогов и сборов лнр».
Також правоохоронці зібрали доказову базу щодо його підлеглої, яка служить окупантам у цьому ж незаконному органі на посаді «начальника отдела налогообложения юридических лиц». До російського вторгнення жінка працювала у Пенсійному фонді.
Розслідування у кримінальному провадженні за ч. 7 ст. 111-1 КК України завершено. Обвинувальні матеріали щодо цих осіб скеровано до суду.
Колаборантам загрожує до 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 15 років з можливою конфіскацією майна.
Нагадаємо, поліцейські Луганщини затримали чотирьох колаборанток.
- 1043 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Як росія змінює склад влади на окупованій Луганщині: дані дослідження
- 18:00 Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
- 17:00 На ТОТ Луганщини скасували комендантську годину на Великдень: яких міст це не стосується
- 16:00 В Україні спростили процедуру підтвердження страхового стажу: що зміниться
- 15:00 Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Великдень на порозі — сіверськодончанки поділилися улюбленими рецептами пасок 09.04.2026 переглядів: 1488
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 907
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 856
- Пенсійний фонд України запустив онлайн-подачу заяв на допомогу для ВПО 04.04.2026 переглядів: 719


Повідомили про підозру експравоохоронцю, який катував цивільного в Старобільську
Дрони СБС уразили логістичний хаб окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Суддю з Луганщини відсторонили від здійснення правосуддя через справу про підкуп