Луганські спортсмени вибороли нагороди Всеукраїнських змагань зі спортивного орієнтування

Команди зі спортивного орієнтування з Луганщини стали призерами Всеукраїнських змагань.

Про це повідомило Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

У Чернівецькій області завершились Х літні Всеукраїнські ігри ветеранів фізичної культури і спорту пам’яті М.М. Баки зі спортивного орієнтування.

В естафеті жіноча команда у складі Олени Костіної, Ірини Колмичек та Тетяни Малик посіла друге командне місце, а чоловіки в складі Раєвського Сергія, Колмичека Олексія та Павленка Віталія стали бронзовими призерами.

В особистій першості на короткій дистанції Олена Костіна здобула золоту нагороду в категорії «Жінки-50», а Ірина Колмичек стала бронзовим призером у категорії «Жінки-55». Олена Костіна також стала бронзовим призером у категорії «Жінки-50» на довгій дистанції та спринті.

Серед чоловіків у спринті Сергій Раєвський став бронзовим призером у категорії «Чоловіки-35», а Олексій Калмичек срібним у категорії «Чоловіки-55».

Нагадаємо, сєвєродонецькі спортсмени здобули золоті медалі змагань з тенісу.