Росіяни понівечили 54 культові споруди на Луганщині
На Луганщині від артобстрілів агресора постраждали 54 культові споруди.
Про це повідомив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор.
Очільник Луганщини взяв участь у спільному засіданні регіональної Консультативно-координаційної Ради з питань сприяння діяльності релігійних організацій та Ради з питань етнонаціональної політики при Луганській обласній державній адміністрації.
«Ми розуміємо, що нинішні часи є великим випробуванням як для потужних церковних інституцій і національних спільнот, так і для пересічних людей, незалежно від їхньої віри та національності. Неможливо спокійно сприймати той факт, що внаслідок бойових дій на Луганщині, від артобстрілів агресора постраждали 54 культові споруди та три приміщення національно-культурних спільнот. Всі ми стали свідками того які «цінності» несе людству так званий «руський мир». Тому важливою є наша подальша співпраця в напрямі того, щоб не дозволити зруйнувати людські душі, а наші з вами нащадки могли жити у цивілізованому світі», - прокоментував Лисогор.
У рамках онлайн-засідання обговорені проблеми вірян, представників духовенства та членів національно-культурних товариств, пов’язані із переміщенням до інших регіонів, а також виявлені факти порушення прав і свобод віруючих та представників етнічних спільнот на окупованій території Луганської області.
До дискусії долучились лідери релігійних та національних об’єднань.
Нагадаємо, на Луганщині росіяни використовують заклади освіти для розміщення військ і техніки.
- 541 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
- 16:00 Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 891
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 693
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 463
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 407


Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок