У Луганську знов "бавовна"
В окупованому Луганську вчора та сьогодні пролунали вибухи.
Керівник Луганської ОВА Артем Лисогор у своєму телеграм-каналі опублікував відео палаючої будівлі підприємства у Луганську.
“Бавовна" в Луганську як частина чергового перегрупування військ рф. Чомусь запалав машинобудівний завод. Що там росіяни розташовували і ремонтували - не важко здогадатися”, – прокоментував Лисогор.

"Реальна газета" повідомляє з посиланням на місцевих мешканців, що на території одного з підприємств знаходився пункт дислокації окупантів та їхня ремонтна база.
Окупанти показали фото наслідків.
Сьогодні вони повідомили про ранкову "бавовну" по луганському селищу Ювілейний.
Нагадаємо, раніше Олександр Стрюк повідомляв про “досить ефективну бавовну у передмісті Сєвєродонецька”.
- 1278 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
- 09:00 Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 754
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 653
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 639
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 419


Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході