8 років за ґратами проведе окупант, який переховувався на Київщині під виглядом переселенця
За матеріалами Служби безпеки ще один учасник терористичної організації «лнр» отримав реальний термін ув’язнення.
Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Зловмисником є уродженець Довжанська (раніше Свердловськ), який у 2017 році добровільно приєднався до складу підконтрольної російським окупантам «народної міліції лнр».
Там його призначили старшим стрілком. Перебуваючи на цій «посаді», він брав активну участь в обстрілі позицій українських військ на сході України.
Також ватажки незаконних збройних формувань залучали його до ремонту військової техніки.
Згодом він вирішив залишити лави окупантів і приховано прибув на підконтрольну Україні територію, де намагався легалізуватися як переселенець з Луганської області.
Контррозвідники СБУ затримали зловмисника у червні 2021 року на Київщині.
За матеріалами Служби безпеки, його визнали винним за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (участь у терористичній групі чи терористичній організації) ККУ.
Суд призначив йому 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Розслідування проводили контррозвідники та слідчі СБУ у Львівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру Фірташу та топменеджменту його компаній.
- 929 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:05 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в Уряді анонсували новий пакет підтримки
- 18:10 Пенсія на загальних підставах та тимчасове житло для ВПО: Комітет Ради рекомендував ухвалити законопроєкт
- 17:00 Окупанти на Луганщині ухвалили нові правила обліку та розпорядження «безхазяйним» житлом
- 16:00 Підтримка ВПО та ветеранів: соцзахист Луганщини про підсумки 2025 року та ключові пріоритети
- 15:37 Окупанти вже 1,5 року «збільшують» населення Сіверськодонецька, називаючи ту саму цифру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 738
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 579
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 571
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 472


Окупанти вже 1,5 року «збільшують» населення Сіверськодонецька, називаючи ту саму цифру
Двох підлітків з Луганщини, депортованих до росії, вдалося повернути в Україну
Сили оборони завдали ударів по військових об'єктах на ТОТ Луганщини, - Генштаб