Переселенці з Луганщини відновили документи після пожежі
Постраждалій від російських бомбардувань жінці з Новоєгорівки оперативно відновили документи, що згоріли разом із будинком.
Про це повідомила Луганська ОВА.
Вона, зокрема, вже отримала паспорт громадянина України у виді картки та закордонний паспорт. Жінка одужала після чисельних поранень і змогла самостійно забрати ці документи. Відновити їх допомогла Коломийчиська військова адміністрація.
"Людина втратила все – в неї не було ані документів, ані речей. Але кожному, хто згоден евакуюватися з населених пунктів на лінії фронту, ми допомагаємо за багатьма напрямами. Знаходимо житло, оформлюємо документи, забезпечуємо гуманітарною допомогою – їжею, товарами першої необхідності, одягом. Жителі Луганщини не залишаються наодинці з проблемами. Не варто боятися евакуації", - повідомили в адміністрації.
17 квітня після російського обстрілу в Новоєгорівці загинули троє мешканців, жінка дістала осколкових поранень шиї, рук та ніг. Її вдалося евакуювати та госпіталізувати в Харків.
Тоді під час пожежі, що виникла внаслідок артобстрілу, жінка втратила усі документи.
Нагадаємо, за працевлаштування переселенців підприємці можуть отримати компенсацію.
- 501 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Шиють костюми для пожежників: як у Вінниці працює підприємство з Сіверськодонецька
- 14:53 Важкохворі, поранені та молодь: в Україну з полону повернулася нова група захисників
- 13:52 Тіла ще 1200 загиблих повернули в Україну, - Коордштаб
- 13:00 Сіверськодонецьк на гільзі: роботу містянки продали на аукціоні в США
- 10:30 Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7079
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 6913
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3818
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористатися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО» 08.06.2025 переглядів: 2218