Переселенці з Луганщини можуть отримати одяг та дитячі іграшки у Львові
Гуманітарний хаб у Львові для переселенців з Луганської області отримав допомогу у вигляді вживаного одягу для дітей і дорослих та іграшок.
Про це повідомляє Старобільська міська військова адміністрація.
Допомогу отримали згідно з договором з ВПІНО «Філія АКТЕД» в рамках реалізації діяльності з надання гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню України.
Тож з початку цього тижня переселенці можуть для дітей обрати іграшку та отримати необхідний одяг для себе та родин.
Довідково: львівський гуманітарний хаб для ВПО з Луганської області працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 14.00 (крім часу повітряної тривоги) за адресою: Львів, вулиця Рудненська, 10.
Нагадаємо, переселенці з Луганщини у Хмельницькому можуть отримати консультації лікарів Червоного Хреста.
- 703 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл Луганщини
- 18:00 Дітям, які повернулись з ТОТ чи депортації, виплачуватимуть “підйомні”
- 17:45 Міноборони та Коордштаб: росія маніпулює темою обміну полоненими й тілами загиблих
- 14:00 Під час обстрілу Києва поранений пресофіцер ДСНС родом з Луганщини: є можливість допомогти
- 11:49 Повітряні сили України збили Су-35 на Курському напрямку (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 7010
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4040
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2976
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1897