Окупанти намагалися наступати на Луганщині
Опубліковано 18.05.2023 - 08:55
Протягом минулої доби, 17 травня, на Куп’янському напрямку російські окупанти вели безуспішні наступальні дії в районі Новоселівського.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Також на цьому напрямку загарбники обстріляли з артилерії та мінометів Стельмахівку Луганської області.
На Лиманському напрямку протягом доби росіяни вели наступальні дії в районі Невського Луганської області. Завдали авіаційних ударів неподалік Діброви та Білогорівки. Артилерійських обстрілів зазнали Макіївка, Невське та Білогорівка Луганської області.
Нагадаємо, напередодні окупанти вели наступ у бік Новоселівського, Стельмахівки та обстріляли Білогорівку.
- 695 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: на окупованій Луганщині 75 % сміттєвозів потребують оновлення, а бензин вже зливають з автівок на вулицях
- 08:45 На луганському напрямку ворог активно застосовує дрони та артилерію, – Харченко
- 18:00 “Гаряча лінія”: керівництво ПФУ Луганщини три дні консультуватиме телефоном
- 14:00 На базі однієї з лікарень Луганщини у Рівному відкрили Центр знань та психологічної підтримки
- 11:00 ЛОВА: окупанти примушують школярів робити фото з батьками, у Лисичанську “ремонтники” покинули напіврозібраний будинок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5896
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3460
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2126
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1311