У Харкові запрацювала лікарня з Луганщини
Опубліковано 20.05.2023 - 12:31
У Харкові відновила роботу Міловська центральна районна лікарня. Наразі заклад працює дистанційно.
Про це повідомляє Старобільська районна державна адміністрація.
У лікувальному закладі пацієнти із хронічними захворюваннями можуть отримати ліки та вироби медичного призначення. Видача проводиться як безпосередньо на місці, так і надсилається поштою.
Також працівники ведуть роботу щодо відновлення списків диспансерних груп різних захворювань.
За деталями отримання допомоги та наявність ліків можна звертатися за телефоном: 093-409-75-78.
Для потребуючих психологічної підтримки працює телефонна лінія: 099-328-77-40.
Нагадаємо, у Харкові відкрили гуманітарний штаб для луганських переселенців.
- 1007 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 719
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 674
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 619
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 606


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
