Як оформити банківську картку єВідновлення? Інструкція
В Україні стартувала програма єВідновлення, яка дає громадянам можливість отримати кошти від держави на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Для зарахування коштів необхідно відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми. Це можна зробити двома способами:
- відвідати відділення банку-партнера та відкрити картку з допомогою працівників установи;
- відкрити картку онлайн у мобільному застосунку банку-партнера.
Наразі до програми підключені 5 банків: monobank, ПриватБанк, Сенс Банк, А-Банк, ПУМБ.
Список банків-партнерів поповнюватиметься в міру їх підключення до єВідновлення.
Обрати відповідний банк для відкриття картки також можна під час заповнення заяви на виплату в Дії.
У разі ухвалення комісією позитивного рішення кошти будуть зараховані на банківську картку автоматично. Жодних додаткових дій, крім описаних вище, робити не потрібно. Не потрібно повідомляти будь-яку конфіденційну інформацію співробітникам банку чи стороннім особам.
Нараховані на картку кошти можна витрати лише на будівельні матеріали чи послуги підрядників, які є учасниками програми. Перелік цих компаній можна буде побачити найближчим часом на сайті єВідновлення.
Кошти з картки єВідновлення не можна зняти готівкою. А також неможливо здійснити їх перераховування з поточного рахунка на інші рахунки або поповнювати баланс картки єВідновлення.
Нагадаємо, компенсацію за зруйноване житло можна буде отримати в "Дії".
- 687 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Уряд ухвалив зміни до законодавства щодо соцзахисту дітей, постраждалих від війни
- 18:07 ЛОВА опублікувала попередній список кандидатів на отримання житлових кредитів (ПОСИЛАННЯ)
- 17:46 «На коліна, будь ласка»: американець зафільмував, як бере у полон росіян у Серебрянському лісі (ВІДЕО)
- 16:00 У Луганському медичному університеті відбулася посвята у студенти (ВІДЕО)
- 15:04 Дітям сіверськодонецьких ВПО надали понад 1,3 млн грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1679
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1193
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 702
- На фронті загинув захисник з Луганщини Сергій Піший 18.11.2025 переглядів: 613


ЛОВА опублікувала попередній список кандидатів на отримання житлових кредитів (ПОСИЛАННЯ)
Дітям сіверськодонецьких ВПО надали понад 1,3 млн грн допомоги
Ворог намагався просунутися біля Надії на Луганщині