За колабораціонізм судитимуть «головного лікаря» районної лікарні в «лнр»
Прокурори Старобільської окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно депутата Новопсковської селищної ради 8 скликання, який добровільно очолив «Новопсковську центральну районну багатопрофільну лікарню лнр».
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
Обвинувачений організовує роботу установи, яка є складовою частиною «міністерства охорони здоров’я» «лнр» та закликає персонал підтримувати окупантів.
Крім того, він неодноразово виступав перед камерами місцевих пропагандистських каналів псевдореспубліки, де розповідав про діяльність та «досягнення» вказаного медичного закладу.
Громадянину України інкримінують колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України). За протиправні дії йому загрожує позбавлення волі на строк до 10 років з позбавленням права до 15 років обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна або без такої.
Спеціальне досудове розслідування здійснювали слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, СБУ викрила на колаборації колишніх чиновників з Луганщини.
- 1528 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
- 15:45 Окупанти на Луганщині використали дітей у релігійних заходах у зоні бойових дій, - Спротив
- 14:00 «Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
- 12:30 Які луганські спортсмени увійшли до складу національних збірних у 2026 році
- 11:00 Отримала підозру колишня ветеринарка, яка стала «урядовицею» на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 638
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 620
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 555
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 409


Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
«Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
Окупанти намагалися просунутися біля Новоєгорівки