Лікарня у Біловодську переповнена пораненими росіянами
Лікарня у Біловодську заповнена важкопораненими окупантами.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Противник продовжує використовувати цивільні медичні заклади у власних цілях.
Так, у Центральній районній лікарні Біловодська, яку загарбники перетворили на військовий шпиталь, не залишилося вільних місць – заклад переповнений російськими окупантами з пораненнями різного ступеня важкості.
По Білогорівці окупанти нанесли авіаудар.
«Ворог і позавчора, і вчора намагався штурмувати Білогорівку, наземні атаки росіян підтримувалися артилерією та авіацією, але успіху вони не досягли. В останні місяці два вже тенденцією стало підбиття застарілої броньованої техніки противника. Якщо раніше це були поодинокі випадки, то навесні вони почастішали. От днями на нашій ділянці фронту знищено одразу чотири БМП-1, які давно були зняті з озброєння в армії рф, але через брак техніки їх теж кинули в бій», - повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
За його словами, українські військові надійно тримають оборону селища.
Артилерійських та мінометних обстрілів минулої доби зазнали Стельмахівка, Невське та Білогорівка.
Як повідомлялось, у населених пунктах вздовж лінії фронту розосереджено багато військових рф.
- 656 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1426
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1002
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 920
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 771


Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини