Окупанти вбили хлопця з дівчиною на Луганщині. Доля тітки наразі невідома

Окупанти вбили хлопця з дівчиною на Луганщині. Доля тітки наразі невідома

Окупанти вбили неповнолітнього хлопця та 20-річну дівчину на Сватівщині.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

23 травня о другій половині дня росіяни обстріляли Райгородку на Сватівщині. Після влучання снаряду в будинок загинули 16-річний хлопець та його повнолітня сестра, які в той час перебували на горищі.

Доля їхньої тітки, з якою вони проживали, наразі залишається невідомою.

Село Райгородка перебуває в зоні активних бойових дій. Проте росіяни не дають можливості місцевим мешканцям виїхати у безпечні регіони. Навіть дітей не евакуюють.

«Таким чином, вони створюють передову лінію оборони – живий щит, а потім вже за людьми ставлять «зуби дракона». Про трагедію першим повідомив батько загиблих. Ще у вересні він разом із дружиною вирушив з Райгородки до Куп’янського району до родичів. У той момент відбулася деокупація Харківщини і родина залишилася роз’єднаною. Увесь цей час батько приховував наявність телефонного зв’язку з дітьми та місце їхнього перебування. Доки не сталася трагедія», - повідомив Лисогор.

Він закликав евакуюватись.

«З якого боку лінії розмежування ви б не знаходилися, ще раз закликаю евакуюватися із прифронтових сіл та селищ – збережіть життя собі, рідним та усім тим, хто по декілька разів на тиждень приїздить і вмовляє вас виїхати! Залишатися біля лінії
фронту вкрай небезпечно. Не загравайте зі смертю», - каже очільник області.

Нагадаємо, противник дещо зменшив активність наземних наступальних дій на Луганщині.
 

Підпишись на наш Телеграм