Стрюк про вивіз колаборантами сімей: «Далі не пускають, а до Луганська повивозили»
Більшість колаборантів з Сєвєродонецька вивезли свої сім’ї до Луганська.
Про це в ефірі «Еспресо» повідомив начальник Сєвєродонецької МВА Олександр Стрюк.
«Вони намагаються демонструвати впевненість і спокій, хоча більшість колаборантів, які залишились на тій стороні й пішли на співпрацю з окупаційною владою, свої сім’ї чомусь повивозили до Луганська. Далі не пускають, а до Луганська повивозили», - каже Стрюк.
За його словами, окупанти створюють картинку ремонтів. Хоча на відео одна й та сама будівля постійно. Будівельники з рф не хочуть працювати, тому наймають місцевих жителів за копійки.
Промислові товари для продажу завозять з Луганська та рф.
Стрюк розповів, що навколишня місцевість заповнена військовими рф.
Нагадаємо, у Сєвєродонецьку ціни в рази дорожчі за луганські, а з таборів окупантів біжать зеки.
- 1794 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:02 путін назвав Болгарію і Румунію відповідальними за війну в Україні: країни різко відреагували
- 14:00 У Рівному офіційно відкрили Центр життєстійкості для ВПО з Луганщини
- 13:00 Для переселенок з Луганщини проведуть ярмарку вакансій онлайн: деталі
- 12:42 Перемир'я на 9 травня: Військовим ЗСУ на лінії фронту наказали відкривати вогонь лише у відповідь, - ЗМІ
- 12:00 На Одещині поховають захисника з Кремінної
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2826
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2687
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2115
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1159