Окупанти назвали Сєвєродонецьк похмурим: «До давнього лиску тут ще далеко»
Опубліковано 29.05.2023 - 11:00
Окупанти визнали, що Сєвєродонецьк майже не відбудовують.
У мережі з’явилося нове відео з міста, на ньому чоловіки у військовій формі їдуть містом.
«От ми їздимо, зовні похмура картина, звичайно, у Сєвєродонецьку. Безумовно, місто зруйноване сильно», - каже чоловік.
Гуманітарну допомогу привозять лише раз на місяць.
«У місті є у деяких місцях комунікації. Газ, світло, вода. Але зрозуміло, що до давнього лиску тут ще далеко», - каже він.
Нагадаємо, у понівеченому Сєвєродонецьку далекобійники з росії закликали колег привозити людям продукти та попередили про «бумеранг».
- 2027 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Борівському згорів будинок
- 14:00 В Україну повернули ще 1200 тіл загиблих
- 13:30 Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині
- 11:11 росіяни здійснили масовану атаку на Полтавщину: пошкоджені об’єкти інфраструктури, будинки, автівки (ФОТО)
- 10:30 ЛОВА: у Тошківці залишилося 2 % жителів, у Новодружеську світла немає вже понад три роки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Продовження "Павутини": ЗСУ уразили літаки на "Саваслейці" та завод з виготовлення антен для "шахедів" 09.06.2025 переглядів: 9121
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 7238
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3845
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 2552