Жителям деокупованих територій та евакуйованим виплатили понад 432 мільйони гривень
У межах спільного проєкту Мінреінтеграції, Укрпошти та міжнародних організацій жителям деокупованих територій (ДОТ) наразі надано грошову допомогу на загальну суму понад 432 мільйони гривень.
Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Йдеться про допомогу у розмірі 1200 гривень від Товариства Червоного Хреста України, яка виплачується громадянам на ДОТ Харківської, Херсонської, Донецької, Луганської та Миколаївської областей. А також – про 2200 гривень допомоги готівкою протягом 3 місяців мешканцям звільнених територій Харківщини, Херсонщини й Донеччини від Міжнародної організації з міграції.
Крім того, станом на 29 травня виплачено грошову допомогу на суму понад 50 мільйонів гривень людям, які евакуювалися з небезпечних територій Донецької, Херсонської та Запорізької областей безкоштовними евакуаційними вагонами в поїздах чи евакоавтобусами.
На станціях прибуття евакуйовані гарантовано отримують у мобільних відділеннях Укрпошти фінансову допомогу від держави. Дорослим виплачують по 2000 гривень, дітям та особам з інвалідністю – по 3000 гривень.
Нагадаємо, переселенці з Луганщини в Києві можуть отримати термобілизну.
- 472 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти
- 18:00 Сватівські лікарі приймають на базі гуманітарних хабів Луганщини в Івано-Франківську та Харкові
- 17:00 У «Діалозі з бізнесом» розглянуть критерії, за якими підприємства визнають критично важливими
- 16:00 Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
- 15:00 У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 893
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 693
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 463
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 407


Окупанти затримали рубіжанина та звинувачують у нібито скоєнні воєнних злочинів
У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
«Будинок, де проживає найбільша кількість мешканців, забутий усіма». У Сіверськодонецьку забули опалити будинок