Жителі Луганщини отримають перераховані за три місяці пенсії
Опубліковано 31.05.2023 - 10:18
У червні працюючі пенсіонери Луганщини отримають підвищений розмір пенсії, який їм автоматично перерахували з 1 квітня 2023 року. Їм надійде доплата одразу за три місяці (квітень – червень).
Про це повідомляє Головне управління ПФУ в Луганській області.
Підвищення розміру пенсії стосується осіб:
- які після призначення пенсії або попереднього перерахунку відпрацювали 24 місяці;
- у кого від попереднього перерахунку чи призначення пенсії минуло не менше ніж два роки;
- які провели перерахунок два роки тому, пропрацювали декілька місяців та звільнились (зарахуванню підлягають ці декілька місяців, які набуто після останнього призначення чи перерахунку).
Розмір підвищення пенсії з 1 квітня кожному пенсіонеру визначили в індивідуальному порядку.
Із загальної кількості пенсіонерів Луганщини, які отримують пенсійні виплати, підвищення:
- з урахуванням набутого стажу та заробітної плати відбулось у 613 осіб, середній розмір підвищення склав 391,42 грн;
- з урахуванням набутого стажу – у 10,4 тисячі осіб, середній розмір підвищення склав 107,87 грн.
Нагадаємо, переселенці з Луганщини у Києві можуть отримати консультації з пенсійних питань.
- 799 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Внаслідок російської атаки на Полтаву загинула мешканка Луганщини з родиною
- 17:55 В Україні у середу прогнозують сніг лише у трьох областях
- 17:00 У Сіверськодонецькій громаді опрацювали понад 17 тисяч заяв про пошкоджене під обстрілами житло
- 16:50 У Нідерландах кажуть, що 59% українських біженців вже працевлаштувалися і їхня кількість зростає
- 16:00 У Сіверськодонецьку на роздачу гарячих обідів збирається по 300-400 людей (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 3950
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3617
- Призначили в.о. директора КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» 29.01.2025 переглядів: 2998
- Луганським ВПО пропонують працевлаштування з безкоштовним проживанням на Київщині 28.01.2025 переглядів: 2524