Переселенців з Луганщини навчали мінної безпеки

Переселенців з Луганщини навчали мінної безпеки

31 травня в Гуманітарному хабі Сєвєродонецької міської військової алміністрації в Дніпрі переселенців провели навчання мінної безки. 

Про це повідомила Сєвєродонецька МВА.

Представники Міжнародної гуманітарної благодійної організації з розмінування The HALO Trust провели тренінг "Ризики пов'язані з вибухонебезпечними предметами" для ВПО.

Захід відбувався одночасно в офлайн та онлайн форматах. На ньому були присутні переселенці з Луганщини, працівники та волонтери хабу, представники закладів освіти, культури та охорони здоров'я.

Керівник групи навчання Володимир Сацик розповів присутнім про вибухонебезпечні предмети та їх різновиди, алгоритм дій при зістрічі з такими чи іншими підозрілими предметами, діях та правилах поведінки на небезпечних (забруднених) територіях.

"Сєвєродонецьк та всі захоплені ворогом території України буде неодмінно звільнено. Але внаслідок бойових дій виникає мінна небезпека. А такі тренінги навчають наше населення, як поводитися у випадку зустрічі з мінами, нерозірвавшимися снарядами або чимось подібним", - розповіла начальниця відділу культури Сєвєродонецької МВА Тетяна Грачова. 

Нагадаємо, благодійники пропонують луганським ВПО допомогу у переїзді в Чехію.