На східному напрямку взяли росіян у полон та зафіксували стару техніку ворога
Чотирьох росіян взяли у полон, знищили танк Т-72, станцію РЕБ та командно-спостережний пункт ворога на Лимано-Куп’янському напрямку.
Про це у телемарафоні «Єдині новини» повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.
«Якщо говорити про Лимано-Куп’янський напрямок, то за добу там відбулося шість бойових зіткнень, 23 авіанальоти, 522 артилерійські обстріли», - каже Череватий.
Всі атаки ворога відбили українські захисники. Під час них 52 окупантів вбили, 85 поранили, чотирьох взяли у полон.
Також знищили російський танк Т-72, БТР-70, гаубицю Д-30, міномет, станцію радіоелектронної боротьби та командно-спостережений пункт.
«БТР-70 – треба відзначити, що це дуже стара модель. Характерно, що вони вже їх починають застосовувати», - каже Череватий.
Нагадаємо, на Луганщині росіяни вимушені були з втратами відійти.
- 763 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині готуються додати в платіжки внески за капремонт будинків
- 08:44 На Луганщині росіяни атакували з боку Твердохлібового
- 19:00 Лисичанам у столиці видали продуктові набори: як звернутися за допомогою
- 17:30 Сіверськодонецька МВА передбачила грошове заохочення для учнів громади: подробиці
- 16:00 «Лікарня фактично втратила здатність надавати допомогу», - місцеві про стан медицини у Кремінній
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2401
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 917
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 905
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 848


На Луганщині росіяни атакували з боку Твердохлібового
Сіверськодонецька МВА передбачила грошове заохочення для учнів громади: подробиці
«Лікарня фактично втратила здатність надавати допомогу», - місцеві про стан медицини у Кремінній