Сили оборони взяли у полон російського окупанта
Протягом минулої доби, 3 червня, на Лиманському та Куп’янському напрямках відбулося шість бойових зіткнень між українськими та російськими військовими, одного окупанта ЗСУ взяли у полон.
Про це в ефірі “1+1” повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.
“Лимансько-Куп’янський напрямок залишається лідером по артилерійських ударах. 601 обстріл відбувся там, шість боєзіткнень, 11 авіаударів. 54 окупанти було знищено, 89 зазнали поранень, один взятий в полон”, – сказав він.
За його словами, українські військові також підбили три танки окупантів, дві бойові машини піхоти, самохідну артилерійська установку “Акація”, РЗСВ “Град”, два міномети та два безпілотники та станцію візуального спостереження “Муром-М”.
Нагадаємо, раніше на Луганському напрямку знищили російський танк.
- 833 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві відбувся форум «Молодь Луганщини: сила, стійкість, майбутнє»
- 17:00 Кремінський та Старобільський медколеджі реорганізовують: що зміниться
- 16:00 «Ми розглядали всі можливості»: як родина зі Сіверськодонецька створила новий бізнес після втрати дому
- 15:00 Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
- 13:00 Дітям військових з Лисичанської громади виплачують допомогу до Дня знань: подробиці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру 14.08.2026 переглядів: 4767
- Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця 14.08.2026 переглядів: 4237
- Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава» 14.08.2026 переглядів: 2610
- Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній 14.08.2026 переглядів: 2131


Сили оборони уразили російський ЗРК «Стріла-10» на ТОТ Луганщини
ЛОВА: Жителі багатоповерхівки у Лисичанську п’ятий місяць чекають на ремонт даху
З гранатометів та ствольної артилерії ворог поцілив на Луганщині
