У Сєвєродонецьку частина колаборантів повивозила сім’ї, інша не отримує зарплату
У Рубіжному примусово паспортизують стихійних торгівців, бюджетники-колаборанти в Сєвєродонецьку із початку року не отримують зарплату.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«У Сєвєродонецьку місцеві колаборанти не можуть розібратися між собою. Вже неодноразово повідомлялося, що окупаційна адміністрації буває в місті наїздами й в них немає часу вислуховувати проблеми громадян. Багато із тих, хто залишався, повивозили свої сім’ї в бік Луганська. Серед інших існує значна заборгованість із заробітної плати. Хтось не бачив грошей із жовтня, хтось – від Нового року», - повідомили у ЛОВА.
У Рубіжному росіяни взялися за паспортизацію стихійних торгівців. Погрожують, що без цього документу не дозволять працювати.
Аналогічний тиск здійснюється й на фізичних осіб підприємців. Їм необхідно до 30 червня зробити перереєстрацію ФОП. Для цього потрібно мати паспорт рф.
Наголошують, що вищеназвані терміни проходження процедури позначені федеральним законом і подовжені не будуть.
Нагадаємо, у Рубіжному порожні квартири займатимуть на термін від 1 до 4 року. Окупанти посилили обшуки та перевірки
- 2583 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще 29 мешканцям Сіверськодонецької громади призначили одноразову грошову допомогу на лікування
- 18:01 Пілавова ліквідувала СБУ, – ЗМІ
- 17:00 Луганська ОВА закупить подарункові чоловічі годинники
- 16:30 Зеленський анонсував виробництво сотен тисяч дронів-перехоплювачів "Шахедів"
- 15:47 Маноліс Пілавов загинув у Луганську під час вибуху, – росзмі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 27081
- «ВПО, які вже інтегрувалися, не захочуть їхати в умовний Богуслав, де ми зводимо будинок», - Харченко 30.06.2025 переглядів: 9511
- При відбитті атак російських “шахедів” загинув український пілот F-16 29.06.2025 переглядів: 7447
- ЛОВА: росіяни залучили тисячі луганських дітей до пропаганди, у Луганську зупинили роботи на аварійному мості 29.06.2025 переглядів: 1728