У Лисичанську вскривають навіть ті квартири, господарі яких «підтверджували право власності»
У самопроголошеній «лнр» до складу бойовиків набирають за оголошеннями на стовпах, у Лисичанську мародерять квартири, господарі яких «підтверджували право власності» окупаційній владі.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Окупаційну владу Лисичанська не спиняють уведені законодавчі акти так званої «лнр». Навіть якщо господар квартири з’явився у строк, який встановила окупаційна адміністрація, підтвердив право власності на житло, це не гарантує йому абсолютно нічого. Не рятує ані від примусового вскриття і подальшого мародерства, ані від заселення невідомими особами, яким сподобалася домівка», - повідомили у ЛОВА.
За даними адміністрації, окупаційні військкомати вже не можуть забезпечити необхідний обсяг чоловіків для армії рф. Тому розповсюдили по місту оголошення про набір до артилерійського дивізіону. Про таке повідомляють жителі Антрациту. Стовпи населеного пункту обклеєні подібною інформацією.
Нагадаємо, Гірська громада потерпає без води, а Рубіжне без лікарів.
- 1979 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Громада Луганщини затвердила Програму розвитку підприємництва. Можна отримати до 100 тис. грн на проєкт
- 17:00 На наступному «Діалозі з бізнесом» обговорять Міжнародний Реєстр збитків для України
- 16:05 На ТОТ працівників зобов’язали перейти на месенджер “МАХ”, - Спротив
- 16:00 Гачок у сумці й нове життя на Хмельниччині: історія майстрині з Луганщини
- 15:00 За державну зраду засудили експоліцейську з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2336
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 797
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 795
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 795


На ТОТ працівників зобов’язали перейти на месенджер “МАХ”, - Спротив
За державну зраду засудили експоліцейську з Луганщини
«Чекають, поки перекриття рухнуть на голови людей». Будинок у Сіверськодонецьку у катастрофічному стані