Окупанти вирішили відправляти “неслухняних” мобілізованих до штурмових рот
Начальник генерального штабу збройних сил рф прийняв рішення, згідно з яким командирам з’єднань та військових частин наказали виявляти та відряджати недисциплінованих мобілізованих до штурмових рот.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
За інформацією, у подальшому такі роти використовують у “м’ясних штурмах”.
Таке рішення росіяни прийняли для вирішення проблем з мобілізованими, бо через відсутність юридичної норми щодо кінцевих термінів проходження військової служби за мобілізацією у російській армії, відсутність значних досягнень на полі бою та поширення панічних настроїв щодо майбутніх перспектив, серед російських мобілізованих почастішали випадки невиконання наказів, саботажу, нестатутних взаємин, а також дезертирства.
Нагадаємо, з Арапівки, що у Троїцькій селищній громаді, дезертирували близько 90 військовослужбовців рф.
- 571 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:05 Лідери ЄС на саміті у Парижі посварилися через відправку військ в Україну, - FT
- 10:03 Рубіжани звітували про видатки бюджету громади у 2024 році: куди пішло найбільше коштів
- 09:20 Економічна колонізація України з боку США: The Telegraph розкрив деталі угоди Трампа щодо копалин
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку брак кадрів у ЖКГ, в окупантів відсутні кошти на побудову сміттєзвалищ на Луганщині
- 08:35 Окупанти не змогли просунутися поблизу двох сіл на Луганщині, - Лисогор
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4049
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3908
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2708
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2230