Луганські спортсмени завоювали 9 медалей на чемпіонаті України зі стрибків у воду
У Києві завершився чемпіонат України зі стрибків у воду серед вікових груп А (16-18 років) і В (14-15 років). Спортсмени з Луганщини здобули на змаганнях три золоті, три срібні та три бронзові медалі.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Так, Данило Аванесов у стрибках з вишки виборов золоту нагороду. Також, у синхронних стрибках з вишки Данило Аванесов та Марко Барсуков (Київ) отримали золоту медаль.
Аліна Бурсова та Аліна Полонець (Київ) у синхронних стрибках з вишки вибороли золоту нагороду.
Соф'я Есман та Софія Іванова у синхронних стрибках з 3 метрового трампліна завоювали срібну нагороду, а у стрибках з 3 метрового трампліна Соф'я Есман отримала “бронзу”.
Діана Шевченко у стрибках з вишки отримала срібну медаль.
Владислав Клімко у стрибках з вишки виборов срібну нагороду, а у стрибках з 3 метрового трампліна - бронзову.
Вероніка Андращук у стрибках з вишки завоювала “бронзу”.
В Управлінні зазначили, що ці змагання були фінальним етапом відбору спортсменів до команди, яка представить Україну на чемпіонаті Європи серед юніорів
Нагадаємо, на початку цих змагань спортсмени з Луганської області вибороли золоту, срібну та бронзову медалі.
- 675 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Благодійники передали рубіжанській лікарні кисневі концентратори
- 17:00 Затвердили бюджет Луганщини на 2026 рік: основні цифри
- 15:30 ЛОВА: На окупованій Луганщині у 2026 році двічі підвищуватимуть комтарифи, а 5,5 тисяч гірників - без зарплат
- 14:30 Чотири сіверськодонецькі КДЮСШ планують об’єднати в одну
- 13:00 Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У ЛОВА пояснили, що означає новий закон рф для українців про «безхазяйне» житло в окупації 17.12.2025 переглядів: 574
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 559
- На Покровському напрямку загинув захисник з Рубіжного Бажен Панасенко 16.12.2025 переглядів: 537
- Як громади Луганщини допомагали забезпечити житлом ВПО: підсумки 3,5 років 15.12.2025 переглядів: 468


Затвердили бюджет Луганщини на 2026 рік: основні цифри
Компенсація за знищене житло в зоні активних бойових дій: на Луганщині сформували перші сертифікати
“Це фактично працюючі люди”: як змінилася чисельність штату Сіверськодонецької МВА та її підрозділів