У «лнр» намагаються врегулювати обіг зброї
Опубліковано 14.06.2023 - 08:10
У самопроголошеній «лнр» дозволили не оформлювати зброю ще три роки.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Уведено в дію російський указ, який нібито регулює обіг зброї у самопроголошеній «лнр».
Зокрема, документ передбачає, що до 1 січня 2026 року жителі регіону, які є громадянами рф, зможуть зберігати, носити та використовувати наявну в них зброю та патрони до неї. Проходити ніякий медичний огляд до зазначеного терміну не потрібно.
Водночас боєприпаси, які знаходяться у власності іноземних громадян, тобто, за відсутності паспорту рф, необхідно протягом 30 днів вивезти за межі рф чи добровільно здати.
Нагадаємо, у Луганську пролунали вибухи.
- 767 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 «Допомогу пацієнтам надають люди без базових знань». На окупованій Луганщині гостра криза у медицині, - ЦНС
- 14:09 Як арттерапія перезавантажила жінок ВПО
- 13:00 Окупанти скасували комендантську годину на новорічні свята, Сіверськодонецька це не стосується
- 12:00 Одна з громад Луганщини виплатила понад 850 тис. грн допомоги військовим
- 12:00 Що змінилося для ВПО у 2025 році: житлова політика, компенсації та підтримка
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3171
- «Є Всесвіт Marvel, а у мене Всесвіт мого смт», - Лєна Лягушонкова про свій роман, який став «Книгою року BBC 2025» 22.12.2025 переглядів: 610
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 511
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 502


«Допомогу пацієнтам надають люди без базових знань». На окупованій Луганщині гостра криза у медицині, - ЦНС
Окупанти скасували комендантську годину на новорічні свята, Сіверськодонецька це не стосується
ЦНС: у Сіверськодонецьку пацієнтів з гострими станами відправляють додому