На Луганщині росіяни намагались наступати з двох напрямків
Протягом минулої доби, 17 червня, російські окупанти намагалися наступати у Луганській області поблизу двох населених пунктів, але українські військові відбили атаки.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Так, на Куп’янському напрямку загарбники проводили наступальні дії у напрямку Новоселівського Луганської області, проте успіху не мали. На Лиманському – у напрямку Білогорівки на Луганщині, але також успіху не мали.
Як зазначив керівник Луганської ОВА Артем Лисогор, окупанти вже неодноразово користувалися ротацією та посиленням своїх військ на Луганщині, але й нові підрозділи не допомагають йому рушити вперед.
Також росіяни з артилерії та мінометів обстріляли Новоселівське, Стельмахівку, Невське й Білогорівка Луганської області.
Нагадаємо, раніше Артем Лисогор повідомляв, що на Луганщині важкі бої точаться на Білогорівському напрямку, «гаряче» поблизу Кремінної та Невського.
- 703 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Під Сіверськодонецьком добу тривають пожежі, окупанти мовчать (ФОТО)
- 17:30 росіяни не підтримали жодної пропозиції України щодо припинення вогню, – Зеленський
- 14:00 Рубіжани на підтримку фронту направили безпілотник на понад мільйон гривень
- 13:30 У США вважають, що росія ще “не відповіла” Україні за удари по аеродромах і планує масштабні обстріли, – Reuters
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористуватися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 9110
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3015
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1923
- росія завдала удару по Сумах, Чернігову і Одесі: є загиблі та руйнування 03.06.2025 переглядів: 1532