У Рівному запрацює хаб для інтеграції переселенців
Опубліковано 19.06.2023 - 09:00
У Рівному створюється простір інтеграції для внутрішніх переселенців та інших громадян, постраждалих внаслідок війни. Це допоможе їм швидко та зручно адаптуватися.
Про це повідомляє Мінреінтеграції з посиланням на Рівненську ОВА.
Зазначається, що це буде хаб із багатофункціональними сервісами. Там внутрішньо переміщені особи зможуть отримати юридичні та психологічні консультації, а також соціальну чи гуманітарну допомогу.
Також окремо буде опрацьовано алгоритм надання допомоги з працевлаштування, релокації бізнесу чи відкриття власної справи.
Наразі у приміщенні тривають ремонтні роботи, які фінансують міжнародні донори. Відкриття хабу заплановане на осінь.
Нагадаємо, підприємці можуть отримати гранти від ЄС.
- 502 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Повідомили про підозру ще двом «депутатам народної ради лнр»
- 14:00 В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини
- 13:00 ССО знищили склад палива та нафтобазу окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 12:00 В окупованому Сіверськодонецьку через загоряння торгового контейнеру ледь не зайнявся будинок (ВІДЕО)
- 11:00 На базі кремінського гумхабу у Рівному запрацював пункт незламності
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 4144
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 2814
- Окупанти поповнюють підрозділи мобілізованими з Луганщини, – Волошин 20.10.2025 переглядів: 644
- На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі 21.10.2025 переглядів: 523


В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини
ССО знищили склад палива та нафтобазу окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
У Києві відбудеться презентація книги Семена Перцовського