Сили оборони знищили роту окупантів на Куп’янсько-Лиманському напрямку
Протягом минулої доби, 19 червня, на Куп’янсько-Лиманському напрямку окупанти здійснили рекордну кількість атак. Українські військові знищили понад сотню російських загарбників.
Про це в ефірі 24 каналу повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.
“За останню добу росіяни активно почали атакувати на цьому напрямку – рекордна за останній час 21 атака відбулася на наші позиції. Ключовою ударною силою були так звані роти “шторм z”, які вони спеціально для цього набирали з криміналітету. Це десь якийсь повтор бахмутського сценарію”.
Росіяни за добу на цій ділянці фронту 560 разів застосовували артилерію різних калібрів і систем та здійснили вісім авіаційних нальотів
Своєю чергою українські військові ліквідували 146 окупантів, ще 190 загарбників зазнали поранень.
Також знищили російські танк Т-72, три БМП-2 та одну раніше зняту з озброєння БМП-1, самохідну артилерійську установку "Акація", склад з боєприпасами та два автомобілі, які їх підвозили.
Нагадаємо, раніше керівник Сєвєродонецької РДА Роман Власенко також повідомляв, що ситуація на Луганщині зараз дуже схожа на те, що відбувалося у Бахмуті.
- 717 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
- 16:30 Луганські ВПО можуть звернутися до кремінських лікарів (ТЕЛЕФОНИ)
- 14:00 Луганські прикордонники знищили близько десятка ворожих гармат
- 12:00 Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 966
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 538
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 483
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 435


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Одна з релокованих лікарень Луганщини замовила юридичних послуг на 150 тис. грн
ЛОВА: у Сіверськодонецьку опалення є в окремих будинках, у Лутугиному робітникам на рік затримують зарплату