Переселенок запрошують на безоплатні курси перекваліфікації у Києві
Громадські організації «Невидима» та «Голос ромні» запрошують жінок пройти курси перекваліфікації. Учасниці з-поміж ВПО, з інвалідністю, з сільської місцевості, одинокі або багатодітні матері, а також ромські жінки матимуть можливість здобути нові професії.
Про це повідомляє Дія.Бізнес.
Пропонується безоплатно пройти один тип курсу та навчитися нових спеціальностей:
- крій та шиття (Київ, 1 липня – 14 жовтня, один раз на тиждень);
- перукарська майстерність (Київ, 3 липня – 9 серпня, тричі на тиждень);
- манікюр (Ірпінь, навчання триватиме три дні в серпні);
- пекарство (Київ, серпень – жовтень).
Жінки отримають професійні набори для початку роботи та консультації з працевлаштування. А також матимуть змогу пройти курси з SMM та української мови, щоб рекламувати свій майбутній бізнес. Найбільш вмотивовані отримають можливість позмагатися за мінігранти для розвитку своєї справи.
Щоб взяти участь, необхідно до 25 червня 2023 року заповнити цю гугл-форму.
Ініціатива впроваджується за підтримки ООН Жінки в Україні й за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).
Нагадаємо, створили освітню програму для підприємців, які хочуть долучитися до відбудови України.
- 617 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганська спортсменка стала кращою спринтеркою на велогонці в Іспанії
- 18:00 У Києві прощатимуться із загиблим військовим з Марківщини
- 17:00 росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ
- 17:00 На війні загинув військовий з Білолуцька, його поховають на Харківщині
- 16:00 Луганчани передали чотири позашляховики бійцям штурмового батальйону 92-ої бригади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3296
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1915
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1189
- “На папері красиво, а по факту - розруха”: у Сіверськодонецьку скаржаться на бардак і мародерство 11.06.2025 переглядів: 907