Сили оборони зайняли нові позиції на Луганщині
Опубліковано 21.06.2023 - 13:10
На напрямку Білогорівка – Шипилівка українські війська вели наступальні дії, мали частковий успіх. Зараз закріплюються на досягнутих рубежах.
Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.
За її словами, українські оборонці продовжують стримувати масштабний наступ російських військ на Лиманському та Бахмутському напрямках. Особливо важкі бої тривають на Лиманському напрямку в районах Ямполівка та Серебрянське лісництво Донецької області.
“Загалом на сході наші війська міцно тримають позиції, відбиваючи постійні ворожі атаки та завдаючи окупанту максимальних втрат”, – зазначила Маляр.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти зосередили штурмові зусилля поблизу Кремінної.
- 970 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Судитимуть п’ятьох окупаційних «правоохоронців» з Луганщини
- 18:00 Воїни бригади «Лють» отримали відзнаки, серед них – луганська волонтерка
- 17:05 Стало відомо, яка частина України першою "відчує весну"
- 17:00 У Києві два дні видаватимуть продукти переселенцям – як отримати
- 16:06 Борис Джонсон про угоду США щодо копалин України: "Грабіжницька, як і ленд-ліз у 1941 році"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув патрульний Луганської області 23.02.2025 переглядів: 2379
- Переселенців з Луганщини запрошують на поселення в гуртожиток на Рівненщині 21.02.2025 переглядів: 1696
- Влада розглядає можливість використання коштів окупованих міст на придбання житла, - Шуляк 22.02.2025 переглядів: 1550
- Звільнили очільницю ще одного комунального закладу Сіверськодонецька 21.02.2025 переглядів: 1216