Луганчанин здобув перемогу на ІІІ Європейських іграх
Стрибуни у воду Олег Колодій (Луганська область) та Данило Коновалов (Миколаївська область) здобули перемогу у синхроні на 3 метровому трампліні на ІІІ Європейських іграх.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.
Олег та Данило почали стрибати разом лише цього року. Але швидко досягли прогресу й лише після двох виступів на Кубку світу стали першими у Європі.

Дует набрав у сумі за шість стрибків 410,16 балів, випередивши на 7,5 бала срібних призерів - представників Італії. Бронзовими медалістами стали французи (394,92 бали).

До цього, Анна Письменська та Олексій Середа виграли золото у змаганнях серед змішаних команд. Також чемпіоном у синхронних стрибках у воду з 10-метрової вишки став Олексій Середа. Срібним призером змагань стала Софія Есман, яка посіла друге місце у синхронних стрибках із 10-метрової вишки.
За результатами виступів, збірна України зі стрибків у воду виграла загальнокомандний залік III Європейських ігор з результатом 4 золота та 1 срібло.
Нагадаємо, Олексій Середа, який у складі збірної України представляє Луганщину, і його партнер Кірілл Болюх стали чемпіонами Європейських ігор-2023 у синхронних стрибках з вишки.
- 608 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Критерії призначення допомоги дітям ВПО доручили переглянути, - нардеп
- 18:00 9,7 мільйонів пенсіонерів в Україні вже отримали цільову підтримку, - Свириденко
- 17:00 У Сіверськодонецькій МВА назвали суму допомоги військовим від початку року
- 16:00 Вступ до вишів молоді з ТОТ: що треба знати про квоти та підтримку
- 15:00 Юні художники з Сіверськодонецька перемогли на міжнародному конкурсі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Великдень на порозі — сіверськодончанки поділилися улюбленими рецептами пасок 09.04.2026 переглядів: 1549
- Заступниця голови Луганської ОДА Романенко задекларувала понад 1,3 млн грн зарплати за рік 07.04.2026 переглядів: 945
- Керівника обласної федерації бокса з Луганщини підозрюють в організації схеми виїзду військовозобов’язаних 08.04.2026 переглядів: 918
- Пенсійний фонд України запустив онлайн-подачу заяв на допомогу для ВПО 04.04.2026 переглядів: 755


Критерії призначення допомоги дітям ВПО доручили переглянути, - нардеп
У Сіверськодонецькій МВА назвали суму допомоги військовим від початку року
Вступ до вишів молоді з ТОТ: що треба знати про квоти та підтримку