Росіяни майже нічого не відновили у Лисичанську, й не збираються це робити, – Шибіко
За рік окупації російські загарбники майже нічого не відновили у Лисичанську. У місті проблеми з водою, електрикою та теплопостачанням.
Про це у студії “Прямого” повідомив начальник Лисичанської міської ВА Валерій Шибіко.
“Вони змогли трохи підвести електроенергію. Десь вони змогли 5 тисяч абонентів підключити. Але обіцяли, що буде світло, буде вода, буде теплоенергія. Є дуже велика проблема – це водопостачання. Тому що, по-перше, йшли дуже потужні бої, у підземні води попали яди, ця вода, яку вони зараз дають, вона суто технічна, використовувати її як питну неможливо. Також буде проблема з опаленням, вона була у цю зиму, якісь буржуйки надавались, але це не допомогло ніяким чином”, – розповів він.
Шибіко вважає, що в окупантів немає коштів та бажання відновлювати місто.
“Зараз вони обіцяють, що вони щось зроблять, але пройшов рік, і вони кажуть, що не можуть щось зробити через обстріли. Вони не можуть зробити це, тому що у свій час, коли вони окуповували місто, вони його зруйнували, зруйнували й інфраструктуру. Зараз поновлення неможливе, тому що на це немає коштів. А саме головне, я бачу, що вони не мають бажання це робити”, – зазначив він.
Також, за його словами, лисичанські лікарні загарбники перетворили на військові шпиталі, бо лінія фронту поряд, а втрат в окупантів дуже багато.
Нагадаємо, раніше Шибіко повідомляв, що Республіка Татарстан припиняє надання гуманітарної допомоги жителям Лисичанська.
- 975 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
- 15:45 Окупанти на Луганщині використали дітей у релігійних заходах у зоні бойових дій, - Спротив
- 14:00 «Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
- 12:30 Які луганські спортсмени увійшли до складу національних збірних у 2026 році
- 11:00 Отримала підозру колишня ветеринарка, яка стала «урядовицею» на окупованій Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 631
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 615
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 538
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 407


Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО
«Важко, але ми тримаємося»: «Помста» показала фільм про запеклі бої у Серебрянському лісі
Окупанти намагалися просунутися біля Новоєгорівки