Луганські рятувальники доставили допомогу жителям Херсонщини, постраждалим через теракт на Каховській ГЕС
Опубліковано 02.07.2023 - 15:33
Рятувальники Луганської області доправили до пункту незламності у Кисилівці на Херсонщині 5,9 тонни допомоги від благодійної організації “Наші люди всюди”.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Луганській області.
“Жителям районів Херсонщини, що постраждали через теракт на Каховській ГЕС, продовжує надходити гуманітарна підтримка. Рятувальники активно працюють на цьому напрямку, доставляючи мешканцям воду, продукти та інші необхідні речі. Наша гуманітарна місія триває”, – зазначили луганські рятувальники.
Нагадаємо, луганські рятувальники доправили воду та продукти постраждалим мешканцям Херсонщини.
- 477 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:02 путін назвав Болгарію і Румунію відповідальними за війну в Україні: країни різко відреагували
- 14:00 У Рівному офіційно відкрили Центр життєстійкості для ВПО з Луганщини
- 13:00 Для переселенок з Луганщини проведуть ярмарку вакансій онлайн: деталі
- 12:42 Перемир'я на 9 травня: Військовим ЗСУ на лінії фронту наказали відкривати вогонь лише у відповідь, - ЗМІ
- 12:00 На Одещині поховають захисника з Кремінної
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2826
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2687
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2115
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1159