Сєвєродончани подали майже 14 тисяч заяв про пошкоджене обстрілами майно
Станом на 3 липня мешканці Сєвєродонецької міської територіальної громади подали 13 889 інформаційних повідомлень про пошкоджене/знищене майно. Реєстратори Сєвєродонецької міської військової адміністрації обробили більш ніж половину поданих заяв.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Реєстратори Сєвєродонецької МВА обробили 7 495 інформаційних повідомлень та внесли відповідну інформацію до Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
З них 6 117 заяв перевели у статус “Прив’язано до об'єкта”, ще 1 378 повідомлень перевели у статус “Не може бути оброблено” (це об’єкти, за якими невірно вказані адреси, або інформаційні повідомлення подані не власниками нерухомого майна).
В адміністрації також зазначили, що найближчим часом у застосунку “Дія” має запрацювати функціонал для подачі інформаційних повідомлень щодо пошкодженого/зруйнованого майна для юридичних осіб та об’єктів нежитлового фонду.
З детальною інформацією стосовно питання подання повідомлення (заяви) про пошкоджене/знищене нерухоме майно можна ознайомитися за посиланням.
Нагадаємо, найбільше заяв про пошкоджене майно на Луганщині надійшло від жителів Сєвєродонецького району.
- 880 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1428
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1004
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 922
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 772


Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини