Стало відомо, яка країна найбільше витратила на прихисток для українців
На прихисток для українців європейські країни витратили понад 43 млрд євро.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
За оцінками Кільського інституту світової економіки, уряди європейських країн виділили на прихисток для українців вже понад 43 млрд євро. Такі витрати включають грошові виплати, надання житла, медичну допомогу, освітні послуги, а також забезпечення продуктами харчування та засобами першої необхідності.
Серед європейських країн, які приймають українців, найбільшу суму коштів витратила Польща, що складає понад 12 млрд євро. На другому місці за цим показником опинилася Німеччина. Її витрати на українських шукачів притулку сягнули майже 11 млрд євро.
Значні кошти на прихисток для українців витратили Чехія (2,94 млрд євро), Іспанія (2,24 млрд євро), Франція (2,04 млрд євро), Румунія (1,26 млрд євро), Швейцарія (1,16 млрд євро) та Італія (1,15 млрд євро).
Також у дослідженні зазначається, що великий внесок у допомогу українцям зробили звичайні громадяни європейських країн.
Нагадаємо, міжнародна допомога для України досягла 170 млрд євро.
- 730 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанам у столиці видали продуктові набори: як звернутися за допомогою
- 17:30 Сіверськодонецька МВА передбачила грошове заохочення для учнів громади: подробиці
- 16:00 «Лікарня фактично втратила здатність надавати допомогу», - місцеві про стан медицини у Кремінній
- 15:00 Регулюватиме участь ВПО: положення законопроєкту про повоєнні вибори представлять у лютому
- 13:30 Наслідки паводка на окупованій Луганщині: що відомо зараз
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2397
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 915
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 902
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 844


Сіверськодонецька МВА передбачила грошове заохочення для учнів громади: подробиці
«Лікарня фактично втратила здатність надавати допомогу», - місцеві про стан медицини у Кремінній
Регулюватиме участь ВПО: положення законопроєкту про повоєнні вибори представлять у лютому