Викрили ще сімох правоохоронців з Луганщини, які зрадили присязі
Прокурори Луганської обласної прокуратури направили до суду обвинувальні акти стосовно семи правоохоронців за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України). Слідство встановило, що після повномасштабного російського вторгнення зрадили присязі та перейшли на бік ворога.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
Серед обвинувачених поліцейські територіальних підрозділів Головного Управління Нацполіції в Луганській області та головний спеціаліст Троїцького районного відділу Управління Державної міграційної служби України.
Фігуранти добровільно обійняли посади у незаконних «правоохоронних органах» на тимчасово окупованій території регіону.
Четверо вступили на «службу» до «Старобільського райвідділу внутрішніх справ мвс лнр», двоє – «Троїцького райвідділу внутрішніх справ мвс лнр» та один ‒ «Марківського райвідділу внутрішніх справ мвс лнр».
Наразі матеріали обвинувачень стосовно всіх зрадників направили до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області.
Усім особам загрожує покарання – 15 років позбавлення волі або довічне, з конфіскацією майна.
Спеціальне досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювали слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Краматорську.
Нагадаємо, окупаційним очільникам «прокуратури» та «поліції» Сєвєродонецька загрожує до 15 років тюрми.
- 1416 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 В Україні запустять онлайн-платформу для пошуку житла та роботи ВПО
- 16:31 У Києві провели перші з 2022 року футбольні змагання «Луганщина Нескорена» (ФОТО)
- 16:05 Україна виходить з Конвенції про заборону протипіхотних мін – президент підписав указ
- 13:00 У Черкасах поховали прикордонника з Луганщини
- 10:30 ЛОВА: росіяни залучили тисячі луганських дітей до пропаганди, у Луганську зупинили роботи на аварійному мості
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 9689
- Трамп "розчарований" російськими ударами по цивільних об'єктах в Україні 23.06.2025 переглядів: 3208
- Окупанти виявили 25 “безхазяйних” нежитлових приміщень у Сіверськодонецьку та передмісті (АДРЕСИ) 25.06.2025 переглядів: 3041
- Загарбники не визнаватимуть українські документи на нерухомість з 2022 року. На Луганщині мобілізуватимуть без паспорту рф 25.06.2025 переглядів: 1772