Окупанти погрожують за відмову перереєструвати бізнес, будівельникам замість зарплати пропонують майно

Окупанти погрожують відповідальністю за відмову перереєструвати бізнес, а у Сєвєродонецьку будівельникам замість зарплати пропонують майно громадян

Загарбники примушували місцевих підприємців перереєструвати бізнес за російським законодавством до 1 липня. Зараз, коли термін минув, їм нагадують про втрату права на ведення відповідної діяльності та погрожують кримінальною відповідальністю.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

Зокрема, вимагають припинити діяльність й обіцяють невтішні наслідки, якщо підприємці не відреагують на погрози. Перереєстрація відбувається лише при наявності у власника паспорта рф.

З Сєвєродонецька давно поїхали будівельники з рф. На їхні місця спробували набрати місцевих, але за відсутності коштів ті швидко кинули працювати.

«Але ж вікна та радіатори залишилися, тому вакансії почали закривати чоловіками з навколишніх сіл. Одразу попередили, що коштів не буде, тому на оплату праці слід заробляти власноруч – що побачив, то й його», - зазначають у ЛОВА.

В одному з будинків показовий ремонт мав розпочатися учора, про що попередили мешканців, багато з яких не живе за цією адресою.

«Однак найманці не дочекалися і стартували на два дні раніше, вскриваючи квартири о 6-й ранку. Розмістилися ці «професіонали» на термін ремонту у квартирах, які сподобалися», - повідомили у ЛОВА.

Нагадаємо, у Сєвєродонецьку люди знов не змогли викликати “швидку” через відсутність зв’язку.