Поліція закликає мешканців Луганщини захистити персональні дані
Поліція Луганської області закликає громадян захистити свої персональні дані, щоб не стати жертвою шахраїв.
Про це йдеться на сторінці відомства у Facebook.
Поліцейські рекомендують луганчанам зробити у соціальних мережах і месенджерах двофакторну аутентифікацію. Також можна використовувати застосунок Google Authenticator. Громадян закликають перевіряти активні сесії, тобто на яких гаджетах є доступ до соцмереж і месенджерів.
Також людей просять не реєструватися на підозрілих сайтах та не використовувати один пароль на всі веб-ресурси, а користуватися менеджерами паролів.
“Якщо отримали від знайомих повідомлення з проханням перерахувати гроші, зв’яжіться з ними, щоб перевірити інформацію. В онлайн-банкінгах також рекомендуємо використовувати двофакторну перевірку та підтвердження через мобільний телефон будь-яких платежів. Номер телефону, який під’єднаний до банківських карток, соціальних мереж та месенджерів, рекомендуємо зареєструвати на свій паспорт”, – зазначили в поліції.
Якщо людина все ж стала жертвою зловмисників онлайн, то їй необхідно звернутися до Кіберполіції за номером 0800-505-170 або за номером 102.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Луганщині активізувались шахраї, які діють за різними схемами.
- 683 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти перекладають на місцевих відповідальність за напади тварин
- 08:41 Бойові дії точилися поблизу трьох сіл на Луганщині
- 19:00 Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС
- 18:00 382 підозри, 98 вироків та майже пів мільйона гривень у держбюджет. Підсумки луганської прокуратури
- 17:00 Майже 300 тис. грн виплатили сіверськодончанам на лікування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 760
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 640
- Що змінилося для ВПО у 2025 році: житлова політика, компенсації та підтримка 29.12.2025 переглядів: 568
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 567


Бойові дії точилися поблизу трьох сіл на Луганщині
Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС
382 підозри, 98 вироків та майже пів мільйона гривень у держбюджет. Підсумки луганської прокуратури