У Сєвєродонецьку мародерять квартири навіть тих, хто залишився
У Сєвєродонецьку мародери вже зламують квартири населення, що залишилося.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«У Сєвєродонецьку майже не залишилося квартир, де не побували би мародери. Якщо раніше вони, переважно, зламували житло тих, хто поїхав, то віднедавна взялися за домівки сєвєродончан, які залишаються в місті», - повідомили у ЛОВА.
Зокрема, вони відслідковують, коли люди поїдуть до Луганська за оформленням документів, або навіть за місто, і проникають у квартиру. Траплялося, коли при спробі мародерства господарі перебували удома.
«Та навіть в цьому випадку довести щось малоймовірно – мобільного зв’язку в місті немає, окупаційні правоохоронні органи не працюють. Мародери відчувають безкарність», - зазначили у ЛОВА.
Водночас в Кремінній «гастролери-будівники» з рф зробили демонтаж і кинули будинок. Ще навесні вони почали у вцілілих багатоповерхівках демонтаж вікон, радіаторів та труб. А коли не отримали належні їм кошти – зупинили всі роботи й поїхали. Мешканці й досі залишаються без вікон та системи водопостачання.
Нагадаємо, окупанти повністю закрили Рубіжне й Кремінну.
- 2243 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
- 14:00 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
- 13:00 Нардеп роз'яснив, що зміниться для переселенців з утворенням Міністерства у справах громад, територій та ВПО
- 12:00 ВПО запрошують на вебінар щодо програм працевлаштування та перекваліфікації (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 10:58 В окупованому Луганську повідомляють про вибухи: що відомо зараз
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1535
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1183
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1072
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 781


Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
В окупованому Луганську повідомляють про вибухи: що відомо зараз
