На Куп’янському напрямку запеклі бої, але українські військові перехопили ініціативу, - Лисогор
Опубліковано 19.07.2023 - 08:56
На Куп’янському напрямку ініціатива перейшла на бік Збройних сил України.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«На окремих ділянках ЗСУ перехопили ініціативу. Йдеться, зокрема, про Куп’янський напрямок, де точаться запеклі бої, але ініціатива вже на боці наших захисників», - повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Він додав, що окупанти продовжують нищити населені пункти Луганщини. Так, чергові авіаційні удари витримала Білогорівка. Білогорівку та Невське ворог також обстріляв зі ствольної та реактивної артилерії.
Нагадаємо, що росіяни накопичили на Луганщині доволі потужне угруповання.
- 658 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Під виглядом встановлення безкоштовних антен окупанти збирають дані про мешканців Луганщини, – Спротив
- 18:00 На окупованій Луганщині “безхазяйне” житло передаватимуть у “держвласність”, – росзмі
- 17:00 Двом сіверськодончанам погодили надання допомоги на створення бізнесу
- 16:00 Фонд Ukraine Aid International допомагатиме луганським ВПО
- 15:00 Сіверськодончанин завоював “бронзу” на змаганнях зі скелелазіння у Німеччині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5916
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3484
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2146
- На сході «Рубіж» взяв у полон представника народу кети з рф, його поселення знаходиться за понад 3 тис. км від України (ВІДЕО) 21.10.2025 переглядів: 1382