«Поліцейську» з Луганщини судитимуть за роботу на країну-агресора
Прокурори Старобільської окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно громадянки України за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
Слідство встановило, що в липні 2022 року жителька Біловодська почала активно співпрацювати з окупаційною владою країни-агресора.
Вона обійняла посаду «заступника начальника по роботі з особовим складом Біловодського райвідділу внутрішніх справ міністерства внутрішніх справ лнр».
Жінка закликає вступати в ряди незаконного правоохоронного органу місцевих жителів та у своїй діяльності дотримується нелегітимних нормативно-правових актів.
Наразі матеріали обвинувачення стосовно колаборантки направлені до Першотравенського міського суду Дніпропетровської області.
«Поліцейській» загрожує покарання – до 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Спеціальне досудове розслідування проводили слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру поліцейському «лнр», який допомагав окуповувати Новоайдар.
- 671 перегляд
Читайте також:
- Паливозаправники, вантажівки з боєприпасами, бронетехніка: у 3 ОШБр розповіли, як знаходять військові цілі на ТОТ...
- Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
- ЛОВА: Окупанти готують дітей з Луганщини до норм ГПО, а у Сіверськодонецьку більшає нападів безпритульних тварин
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Представник Луганщини Ілля Точений увійшов до правління Української асоціації молодіжних рад
- 12:00 Паливозаправники, вантажівки з боєприпасами, бронетехніка: у 3 ОШБр розповіли, як знаходять військові цілі на ТОТ...
- 11:00 Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
- 10:00 Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
- 09:00 ЛОВА: Окупанти готують дітей з Луганщини до норм ГПО, а у Сіверськодонецьку більшає нападів безпритульних тварин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1837
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1583
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1465
- На Лиманському напрямку ворог атакував поблизу п'яти населених пунктів 11.06.2026 переглядів: 1151


Оголосили підозру двом бойовикам, причетним до катувань цивільних в окупованому Луганську у 2014
Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті
На Лиманському напрямку ворог здійснив 22 атаки
