Російські військові шукали “гарні” квартири у Новодружеську
Опубліковано 23.07.2023 - 08:34
Днями чергова партія російських військових шукала, де розташуватися у Новодружеську, бо умови для проживання в оселях стали гіршими.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“У населених пунктах побільше чергова партія російських військових шукає, де розташуватися. І з кожним днем це зробити складніше. Бо квартири й будинки, умови для проживання в яких окупантам подобалися ще рік тому, зараз вже далеко не в гарному стані та напівпорожні. Бо пережили вже не одну ротацію росіян”, – сказано в повідомленні.
Нагадаємо, останнім часом загарбники намагаються збільшити відсоток російського населення на Луганщині – міграція громадян рф напередодні вересневих виборів посилилася.
- 802 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На окупованій Луганщині фіксується критичний рівень забруднення повітря, – Спротив
- 18:00 Окупанти на Луганщині повністю відключать аналогове телебачення
- 17:30 В Україні у середу дощитиме тільки в двох регіонах: де буде найтепліше
- 17:10 Білий дім оприлюднив заяву за підсумками переговорів з росією: кажуть, що домовилися
- 17:00 У Серебрянському лісі луганські прикордонники дронами знищили приховану ворожу техніку (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що не мають відношення до ремонтників у Сіверськодонецьку 18.03.2025 переглядів: 24967
- «Сіверськодонецьк – це тихий жах». Містяни розповіли окупантам про стан доріг 21.03.2025 переглядів: 5194
- В уряді розробляють “Портфель для ВПО”, який міститиме комплексний пакет послуг, - ЗМІ 18.03.2025 переглядів: 2596
- У шпиталі помер захисник з Лисичанська 23.03.2025 переглядів: 1584