Росія хоче створити буферну зону навколо Луганської області, - Британська розвідка
Західне угруповання військ рф, ймовірно, намагається просунутися назад до річки Оскіл, щоб створити буферну зону навколо Луганської області, володіння якою росія майже напевно вважає однією зі своїх основних цілей війни.
Про це повідомила розвідка Великої Британії.
За інформацією, останніми днями посилився артилерійський обстріл на півночі лінії фронту в Луганській та Харківській областях.
“Ймовірно, це супроводжувалося деяким збільшенням нападів російських невеликих підрозділів, але ситуація була заплутана російською дезінформацією. Росія, ймовірно, досягла лише незначних здобутків, але її відновлена активність на півночі підкреслює її важливість для Кремля, коли вона одночасно стикається зі значним тиском у південному запорізькому секторі”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, раніше речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий повідомляв, що на Лимано-Куп’янському напрямку росіяни зазнають втрат й неспроможні перехопити ініціативу.
- 1428 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
- 08:30 Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
- 18:00 росія вибудовує системну модель вилучення майна на ТОТ, – правозахисники
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4537
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1764
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 891


ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
