Окупанти посилили пропускний режим у Сєвєродонецьку та Кремінній
Слідом за Рубіжним окупанти ізолюють інші прифронтові міста, у Троїцькому поменшала кількість порожнього житла.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Скоротити переміщення населення до мінімуму – таке завдання поставила перед собою окупаційна влада прифронтових міст, шукаючи тих, хто допомагає ЗСУ», - зазначили у ЛОВА.
Пропускний режим посилили не тільки в Рубіжному, а й у сусідніх Кремінній та Сєвєродонецьку. До населених пунктів можна потрапити виключно з місцевою реєстрацією або із перепусткою, особисто отриманою в окупаційній адміністрації. На блокпостах ретельніше перевіряють документи, шукаючи ймовірну підробку.
У Троїцькому загарбники постійно проводять обшуки, тримаючи селян у напрузі. У громаді значно поменшала кількість порожнього житла, яке колаборанти та військові рф вважають придатним для власного проживання.
Нагадаємо, українським військовим вдається стримувати росіян на Луганщині.
- 1000 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
- 14:10 Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
- 13:00 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
- 12:00 Призначили виконувачку обов'язків начальниці управління соцзахисту Сіверськодонецької МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1596
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1388
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1104
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 810


Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
Призначили виконувачку обов'язків начальниці управління соцзахисту Сіверськодонецької МВА
