Окупанти у Сєвєродонецьку хизуються баскетбольним майданчиком, відкритим ще у 2019 році
ЗМІ окупантів опублікували відео, в якому радіють тому, як виглядає Сєвєродонецьк за рік після звільнення.
Зокрема, на відео видно сквер «Дитяче містечко».
«Сєвєродонецьк за рік після звільнення. Неділя в одному з кварталів міста. Незабаром таких спортмайданчиків буде багато», - написали окупанти.
Проте жодного нового елементу на майданчику не помітно. Більше того, зруйноване покриття ніхто не відновлює.
Нагадаємо, що баскетбольний майданчик на території скверу «Дитяче містечко» (біля будинку 29 на проспекті Космонавтів) відкрили у листопаді 2019 року. Сам сквер відновлювали кілька років. У коментарях окупантам люд теж зазначили це.
Нагадаємо, у мережі з'явилось відео, автор якого показав, як виглядає будівля сєвєродонецької школи № 4 в липні 2023 року.
- 2406 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: В окупації дорожчає вивезення сміття, росіяни «відроджують» пивоварню замість хімпрому у Рубіжному
- 08:37 Ворог штурмував на Луганщині з потужною артилерійською підтримкою, – Харченко
- 08:00 Головні новини на ранок, 12 червня: Трамп і війна дронів, Вучич "не зрадив рф", путін вихваляє "ядерну...
- 19:00 Опитування ВПО у Дніпрі: людям не вистачає житла, гуманітарної допомоги та безпеки
- 18:00 Під Сіверськодонецьком знову фіксують пожежі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 15150
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 6157
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 3411
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3171