Фахівці назвали актуальні на сьогодні вакансії в Україні й розповіли, де саме шукати роботу
В Україні фахівці Державної служби зайнятості окреслили тенденції на ринку праці.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
Малий та середній бізнес поступово відновлюються, зростає ділова активність у тих галузях економіки, які важливі для країни у стані війни. Про це свідчать тенденції, які цьогоріч складаються на ринку праці. Такі дані визначила Державна служба зайнятості.
Найбільш затребуваними є такі фахівці: продавець-консультант, водій, менеджер з продажу, бухгалтер, кухар, інженер, лікар, вантажник, швачка, фармацевт.
Найчастіше роботодавці шукають:
- кваліфікованих робітників з інструментом – 21% від усіх поданих вакансій;
- робітників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 16%;
- працівників сфери торгівлі та послуг – 15%.
Наразі найбільша кількість вакансій зареєстрована у Києві, Львівській, Дніпропетровській, Одеській та Київській областях.
Нагадаємо, ви можете здійснити пошук роботи на Єдиному порталі вакансій, через боти у Telegram і Viber або звернутися до найближчого центру зайнятості.
Також успішно діє програма ваучерів на перепідготовку, отримання іншої спеціалізації, підвищення кваліфікації тощо.
Нагадаємо, безробітні з Луганської області можуть безкоштовно пройти навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
- 850 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 815
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 584
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 524


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо