У двох центрах надання допомоги луганським переселенцям влаштували «Буккросинг»
При Кремінських координаційних центрах надання допомоги внутрішньо переміщеним особам з Луганщини у Луцьку та Андрушівці Житомирської області створили книжкові полички обміну книгами «Буккросинг».
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
«Зміст цього процесу полягає у трьох діях: «Візьми. Почитай. Поверни». Всі, хто звертається до гуманітарних хабів за допомогою чи послугами, активно користуються бібліотечними пунктом видачі літератури, можуть переглянути та обрати собі книгу чи журнал на будь-який смак. Переважно це переселенці з Кремінської територіальної громади та інших громад Луганської області, та навіть з інших регіонів України», – йдеться у повідомленні.
Також у міськраді зазначили, що література постійно поповнюється, аби кожен міг знайти щось для себе.
Нагадаємо, Луганська обласна універсальна наукова бібліотека починає багатосерійний проєкт «Мандрівний культурний шелтер Луганщини».
Також ми повідомляли, що у Центрі допомоги для ВПО в Івано-Франківську жителям Луганщини буде доступна послуга з буккросингу.
- 742 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 До Міжнародного реєстру збитків через «Дію» можна подати заяви ще за двома категоріями
- 18:00 У Сєвєродонецькій громаді ще частині жителів компенсували витрати на лікування
- 17:00 До 100 тисяч на розвиток ветеранського бізнесу: громада Луганщини почала конкурс заявок
- 16:00 Харченко у Києві зустрівся з родинами луганських захисників: які питання обговорювалися
- 15:00 Знищені командні пункти, техніка та особовий склад ворога: СБУ про бойову роботу на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 9492
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 6955
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3645
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1498