Сили оборони стримали наступ ворога біля Діброви
Опубліковано 26.07.2023 - 08:54
Окупанти 25 липня зробили безуспішну спробу просунутися поблизу Діброви.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Намагалися просунутися росіяни південніше Діброви, однак наші хлопці надійно тримають оборону», – повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
За його словами, ворог по десять і більше разів на добу долучає авіацію на луганській ділянці фронту. Б’є і по позиціях військових, і по населених пунктах.
Зокрема, минулої доби окупанти нанесли авіаудари по Новоселівському та Білогорівці. Невське обстріляли з артилерії.
Нагадаємо, раніше російські окупанти здійснили п’ять штурмів поблизу Новоєгорівки та в районі Серебрянського лісництва.
- 518 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 «Тільки губи фарбують». Сіверськодончани відповіли окупантам на допис про ремонт усіх будинків до 2030 року
- 16:40 росія значно прискорила виробництво "шахедів" і розбудову заводу в "Алабузі", - CNN
- 16:00 У Сіверськодонецьку горить будинок. Також пишуть про нібито пожежу на «Азоті»
- 15:00 Сіверськодончанка виграла 4 медалі Чемпіонату Європи
- 14:05 Зеленський відреагував на протести в Україні та пояснив, чому підписав закон №12414
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5307
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4566
- У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають 22.07.2025 переглядів: 3153
- Окупанти виставили на “аукціон” два приміщення у Сіверськодонецьку 23.07.2025 переглядів: 1540